OKOLÍ SOKOLOVNY

Sokolovna leží ve středu obce Studenec. Studenec nabízí návštěvníkům sokolovny úžasné zázemí pro sportovní vyžití v jejím okolí, ale také krásnou přírodu pár metrů od ní. Budova sousedí s areály fotbalového hřiště, tenisových kurtů a Základní a Mateřské školy. Je obklopena hřišti a sportovišti, která jsou veřejnosti přístupná. Okolí sokolovny je zcela ideální pro menší či větší skupiny, které chtějí pobyt využít pro sportovní nebo společenské soustředění, školní výlety, cyklistické kurzy i jako základní tábor pro výlety na hory v letním i zimním období. V zimním období je přímo u sokolovny rolbou vyjetá 1km dlouhá stopa pro běžkaře i s večerním osvětlením.

Ve Studenci je možné využít služeb místních obchodníků s potravinami (do 1km), pekařství, řeznictví (1,5km), rybárny (400m), dvou restaurací a sousedního kiosku (50m).

MULTIFUNKČNÍ HŘIŠTĚ

FOTBALOVÉ HŘIŠTĚ