UBYTOVÁNÍ

UBYTOVNA

Nabízíme ubytování v 6 samostatných pokojích s různým počtem lůžek. Celková ubytovací kapacita ubytovny je 50 lůžek.

• pokoj č. 1 – 7 lůžek
• pokoj č. 2 – 10 lůžek
• pokoj č. 3 – 9 lůžek
• pokoj č. 4 – 10 lůžek
• pokoj č. 5 – 6 lůžek
• pokoj č. 6 – 8 lůžek

Pokoje mají k dispozici 4x sprchu, pánské a dámské WC s umývárnou a společnou kuchyňku se standardním vybavením (lednice, vařič, mikrovlnná trouba, varná konvice). V celém objektu je pro ubytované k dispozici Wi-Fi.

Pro větší skupiny je možné poskytnout větší, plně vybavenou kuchyň s prostornou jídelnou nebo zařídit stravování s plnou penzí.

Ceník ubytování:

Období1 – 2 noci3 a více nocí
Léto300,-Kč230,-Kč
Zima350,-Kč260,-Kč

K cenám za ubytování bude připočten rekreační poplatek ve výši 10,-Kč/noc/lůžko. Rekreační poplatek není účtován osobám mladším 18ti let a starším 60ti let.

SOKOLSKÝ BYT

Nabízíme také možnost ubytování v bytě 2+kk. Byt má vlastní vybavenou kuchyň s jídelnou, vlastní koupelnu se sprchovým koutem a samostatné WC. K dispozici je bezdrátový internet a TV. Byt má také prostornou terasu s výhledem na fotbalové hřiště.

• pokoj č. 1 – 6 lůžek
• pokoj č. 2 – 4 lůžek

Ceník ubytování:

Období1 – 2 noci3 a více nocí
Léto300,-Kč250,-Kč
Zima350,-Kč300,-Kč

Adresa TJ Sokol Studenec

Studenec 59          512 33 Studenec

Spojte se s námi ještě dnes

Kontaktujte nás na adrese

Email: sokolstudenec@gmail.com

ZEPTEJTE SE NÁS NA MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ