ODDÍL VŠESTRANNOSTI

Oprava střechy nad kuchyní a velkým sálem

• Oprava střechy nad kuchyní a velkým sálem

V říjnu se členové Sokola Studenec pustili do odkrytí další části střechy nad velkým sálem a jídelnou s kuchyní. Původní střecha na velkém sále sloužila do nynějška dlouhých 50 let a výměna již byla nezbytná. Původní krytina byla stržena, včetně prkenného bednění a nahrazena bedněním novým. Pokládku krytiny pak zajistila firma Ottových. V tuto chvíli chybí dodělat zadní část sálu, na které se bude pokračovat hned z kraje jara. Sokol Studenec děkuje všem zúčastněným pomocníkům, kteří strávili na střeše 3 dlouhé soboty a Pepovi Bourovi za organizaci této akce. Tento projekt je finančně podpořen z těchto veřejných prostředků: z rozpočtu Libereckého kraje v rámci programu pravidelná celoroční sportovní činnost dětí a mládeže, z MŠMT v rámci programu státní podpora sportu a z rozpočtu obce Studenec.